Z pasji do tworzenia nowych miejsc

REAL.COM

Wieloletnie doświadczenie i niezbędna wiedza zdobywana od 1990 roku, pozwala nam tworzyć miejsca nastawione na komfort użytkowania i zadowolenie naszych najemców.

Oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania i technologie, które wypracowaliśmy przez wiele lat działalności. Wszystko po to, byś jak najlepiej czuł się w naszych obiektach.

Cenne doświadczenie
Działamy na rynku nieruchomości od 28 lat. Czyni to z nas wiarygodnych partnerów w interesach, którzy potrafią doradzić najlepsze rozwiązania i zaoferować atrakcyjne warunki.
Atmosfera współpracy
Będziemy Cię traktować jak partnera w interesach. Twoje zdanie jest dla nas ważne - dzięki niemu możemy ulepszać naszą ofertę.
Atrakcyjne czynsze najmu
Oferujemy konkurencyjne czynsze najmu powierzchni, zachowując przy tym najwyższy standard usług.
Bogate portfolio budynków
Zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie całej Polski. Posiadamy niezbędną wiedzę i pozycję na rynku. Oferujemy sprawdzone rozwiązania gwarantujące niskie koszty eksploatacji i komfort użytkowania.
Profesjonalna obsługa
Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojego biznesu. A gdy zdecydujesz się na wynajem - stale pozostaniemy do Twojej dyspozycji.
Elastyczna oferta
Jesteśmy w stanie zaoferować różne powierzchnie do wynajęcia oraz zróżnicowane typy budynków, w zależności od Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Skontaktuj się z nami. Z chęcią opowiemy Ci o naszej ofercie.