Real Invest to Centrum Twojego Biznesu

Oferujemy dwa niezależne budynki, tworzące kompleks biurowo-usługowy.
Budynek 1

Nowoczesny budynek biurowy dla Twojej działalności.

Prosty, minimalistyczny, cechujący się tradycyjną formą, 7. kondygnacyjny budynek biurowy, w którego wnętrzu zlokalizowane są przestrzenie idealne na Twoje przyszłe biuro.

Siedziba jest wizytówką firmy. Niech nasz obiekt stworzy odpowiednią oprawę dla Twojego biznesu. W budynku znajduje się winda, dla sprawnego poruszania się po piętrach budynku. Sam zdecyduj: wolisz zlokalizować swoją firmę na parterze, a może na którymś z wolnych pięter naszego Centrum Biznesu? Jesteśmy elastyczni w kwestii wynajmowanej powierzchni – możesz zająć całe piętro lub jego część, w zależności od Twoich potrzeb. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się jak najlepszymi warunkami wynajmu.

Budynek 2

Industrialne wnętrze idealne dla usług.

Odnowiony, dwukondygnacyjny budynek pofabryczny to miejsce stworzone dla lokali usługowych bądź showroomu. Wnętrza, utrzymane w niezwykle modnym stylu loftowym, stworzą odpowiednią atmosferę dla Twojej działalności.

Na dwóch piętrach tej nieruchomości króluje stara cegła, żeliwne słupy, surowa stal i szkło. Charakteru pomieszczeniom dodają również drewniane belki. Te materiały pozwoliły uzyskać niesamowity klimat starej fabryki, tak często kojarzony z Łodzią. Charakter wnętrza został zachowany w surowym, choć niezwykle ciepłym klimacie, który pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę dla wielu działalności usługowych. Zastosowane rozwiązania są nowoczesne i wydajne, dzięki czemu jeszcze lepiej będziesz mógł cieszyć się z użytkowania tego lokalu. 

Poznaj szczegóły kompleksu biurowo-usługowego

Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Milionowej i Słowiańskiej. Siedmiokondygnacyjny budynek biurowy charakteryzuje się prostą, minimalistyczną formą.
Powierzchnia całkowita 1764 m2
Powierzchnia do wynajęcia 1530 m2
Powierzchna kodygnacyjna 241m2
Liczba kondygnacji 7
Miejsc parkingowych 50
Dwukondygnacyjny budynek pofabryczny w industrialnym stylu, dedykowany dla działaności usługowych, handlowych oraz biurowych.
Powierzchnia całkowita 576 m2
Powierzchnia do wynajęcia 490 m2
Powierzchnia kondygnacyjna 226 m2
Liczba kondygnacji 2
Budynek w trakcie prac rewitalizacyjnych. Planowany termin oddania budynku - wiosna 2019r.
Powierzchnia całkowita 274,11 m2
Powierzchnia lokalu handlowego 89,50 m2
Biuro (VDC) 64,36 m2
Budynek w trakcie prac rewitalizacyjnych. Planowany termin oddania budynku - wiosna 2019r.
Powierzchnia całkowita 282,87 m2
Lokal biurowo-usługowy (parter) 80,45 m2
Lokal biurowo-usługowy (parter) 38,74 m2
Lokal biurowo-usługowy (piętro I.) 133,68 m2

Przekonaj się o naszych atutach

Zobacz, jakie udogodnienia oferuje nasza nieruchomość.